OM System 8x25 WP II távcső bíbor
- A vízállóság, páramentesség és porállóság érdekében nitrogénnel töltött ház
- Kompakt és könnyű
- Szemet gyönyörködtető outdoor-stílus, attraktív színvariációkkal
- Kiváló minőségű BaK-4 prizma a fényes és éles kép érdekében
A szabadtéri kalandok kedvelőinek
Kompakt, vízálló sporttávcső kiváló minőségű optikával. A WP II sorozatú távcsövek kiváló teljesítményt és megjelenést kínálnak a túrázás szerelmeseinek, akik szeretnek tájat megfigyelni kirándulás, túrázás vagy hajózás közben
A WP II távcső maximális fényerőt, kontrasztot, színhűséget, képélességet és tisztaságot biztosít, miközben felépítése kompakt, kezelése kényelmes, és ne feledjük: vízálló!
Technikai paraméterek:
| Nagyítás | 8x |
| Objektívlencse átmérője | 25mm |
| Kilépő pupilla | 3,1mm |
| Relatív fényerő | 9,8 |
| Tényleges látószög | 6,2° |
| Látószög 1000m-nél | 108m |
| Látszólagos látószög | 49,5° |
| Legkisebb fókusztávolság | 1,5m |
| Szemtávolság | 15mm |
| Állítható szemkagyló | • |
| Dioptriakorrekció | >±2m1 |
| Szemtávolság tartománya | 35-73mm |
| Tömeg | 260g |
| Szélesség | 114mm |
| Magasság | 115mm |
| Mélység | 45mm |
| Típus | Roof prizmás |
| BaK4 prizma | • |
| Többrétegű bevonat a lencsénken | |
| Többrétegű bevonat | • |
| Valamennyi lencsén bevonat | |
| Fáziskorrekciós bevonat | |
| ZERO bevonat | |
| ED lencse | |
| UV védelem | |
| Vízállóság | • |
| Zoom | |
| Nagylátószög | |
| Gumiburkolat | • |
Vásárlás előtt, tekintsem meg Távcső kisokosunkat!
