Olympus 8x42 EXPS I távcső
- Kiváló képminőség gyenge fényviszonyok között is
- A maximális fényerő és kontraszt érdekében az összes lencse többrétegű bevonattal készül
- Nagy törésmutatóval rendelkező BaK-4 prizma a teljes területen fényes és éles képért
- Csúszásmentes gumírozott bevonat és markolat a biztos fogás érdekében
Utazóknak és ambiciózus természetkedvelőknek
Az olyan jellemzők, mint a BaK4 prizmák és többrétegű tükröződésmentes bevonatú lencsék bonyolult fényviszonyok között is kiváló képélességet garantálnak.
Az EXPS I sorozat megfelelő választás a természet drámai alakításának megfigyeléséhez.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás | 8x |
| Objektívlencse átmérője | 42mm |
| Kilépő pupilla | 5,3mm |
| Relatív fényerő | 28,0 |
| Tényleges látószög | 6,5° |
| Látószög 1000m-nél | 114m |
| Látszólagos látószög | 52,0° |
| Legkisebb fókusztávolság | 4,0m |
| Szemtávolság | 18mm |
| Állítható szemkagyló | • |
| Dioptriakorrekció | >±2m1 |
| Szemtávolság tartománya | 60-70mm |
| Tömeg | 780g |
| Szélesség | 187mm |
| Magasság | 130mm |
| Mélység | 57mm |
| Típus | Porro prizmás |
| BaK4 prizma | • |
| Többrétegű bevonat a lencsénken | • |
| Többrétegű bevonat |
| Valamennyi lencsén bevonat | |
| Fáziskorrekciós bevonat | |
| ZERO bevonat | |
| ED lencse | |
| UV védelem | • |
| Vízállóság | |
| Zoom | |
| Nagylátószög | |
| Gumiburkolat | • |
Vásárlás előtt, tekintsem meg Távcső kisokosunkat!
