OM System 10x21 RC II WP távcső sötét zöld
- Vízálló és kiemelkedoen kompakt kivitel
- Univerzálisan használható kül- és beltéren egyaránt
- Szemet gyönyörködteto outdoor-stílus, attraktív színvariációkkal
A kalandok kedvelőinek
A 10x21 RC II WP távcső ultrakompakt és vízálló, így ideális társ utazáshoz és szabadtéri kalandokhoz. 10x-es nagyítással és 21 mm-es objektívvel éles, tiszta képeket biztosít, így tökéletes városnézéshez, madármegfigyeléshez vagy sporteseményekhez. A többrétegű bevonatú lencsék magas optikai teljesítményt biztosítanak, míg a vízálló és páramentes kialakítás megbízhatóvá teszi a távcsövet kihívást jelentő időjárási körülmények között. A nedvesség elleni fokozott védelem érdekében nitrogénnel töltött, gumírozott váz biztonságos és kényelmes fogást biztosít. Összecsukható kialakításának köszönhetően könnyen csomagolható és hordozható, így a következő kaland során soha nem kell otthon hagynia távcsövét. A 10x21 RC II WP a tökéletes választás azok számára, akik a hordozhatóságot a teljesítmény feláldozása nélkül keresik.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás | 10x |
| Objektívlencse átmérője | 21mm |
| Kilépő pupilla | 2,1mm |
| Relatív fényerő | 4,4 |
| Tényleges látószög | 5,1° |
| Látószög 1000m-nél | 89m |
| Látszólagos látószög | 51,0° |
| Legkisebb fókusztávolság | 3,0m |
| Szemtávolság | 10mm |
| Állítható szemkagyló | • |
| Dioptriakorrekció | >±2m1 |
| Szemtávolság tartománya | 31-72mm |
| Tömeg | 215g |
| Szélesség | 107mm |
| Magasság | 88mm |
| Mélység | 38mm |
| Típus | Roof prizmás |
| BaK4 prizma | |
| Többrétegű bevonat a lencsénken | |
| Többrétegű bevonat | • |
| Valamennyi lencsén bevonat | |
| Fáziskorrekciós bevonat | |
| ZERO bevonat | |
| ED lencse | |
| UV védelem | |
| Vízállóság | • |
| Zoom | |
| Nagylátószög | |
| Gumiburkolat | • |
Vásárlás előtt, tekintsem meg Távcső kisokosunkat!
