OM System 10x21 RC II távcső sötét ezüst
- Zsebben hordható távcsövek mindennapi használatra
- Divatos megjelenés és különleges színvariációk
- Tükröződésmentesítő lencsebevonat a becsillanás kockázatának csökkentésére
A könnyed, vidám stílus rajongóinak
A távcsövek RC II sorozata kifinomult tervezésű, rendkívül kompakt és könnyű. Legfontosabb jellemzőjük a hordozhatóság, így szállításhoz könnyedén összecsukhatók.
Technikai paraméterek:
| Nagyítás | 10x |
| Objektívlencse átmérője | 21mm |
| Kilépő pupilla | 2,1mm |
| Relatív fényerő | 4,4 |
| Tényleges látószög | 5,1° |
| Látószög 1000m-nél | 89m |
| Látszólagos látószög | 50,0° |
| Legkisebb fókusztávolság | 3,0m |
| Szemtávolság | 9,5mm |
| Állítható szemkagyló | • |
| Dioptriakorrekció | >±2m1 |
| Szemtávolság tartománya | 31-72mm |
| Tömeg | 185g |
| Szélesség | 106mm |
| Magasság | 88mm |
| Mélység | 38mm |
| Típus | Roof prizmás |
| BaK4 prizma | |
| Többrétegű bevonat a lencsénken | |
| Többrétegű bevonat | • |
| Valamennyi lencsén bevonat | |
| Fáziskorrekciós bevonat | |
| ZERO bevonat | |
| ED lencse | |
| UV védelem | |
| Vízállóság | |
| Zoom | |
| Nagylátószög | |
| Gumiburkolat |
Vásárlás előtt, tekintsem meg Távcső kisokosunkat!
